Запознајте го Норман, мешавина од померанец и хаска кој е толку сладок што дури не изгледа реално

Запознајте го Норман, мешавина од померанец и хаска кој е толку сладок што дури не изгледа реално

Дали некогаш сте виделе куче што е мешавина од хаска и померанец? Ако вашиот одговор е не, тогаш дефинитивно вреди да го запознаете Норман – крзненото топче што настанало со комбинација од двете најсимпатични раси кучиња на планета.

Запознајте го Норман, мешавина од померанец и хаски кој е толку сладок што дури не изгледа реално

Од минатата година па до сега, Норман станал многу популарен на социјалните мрежи, со илјадници следбеници на Инстаграм. Погледнете дел од неговите најслатки фотографии кои ќе ве натераат веднаш да посакате да го прегрнете.

Запознајте го Норман, мешавина од померанец и хаски кој е толку сладок што дури не изгледа реално

Запознајте го Норман, мешавина од померанец и хаски кој е толку сладок што дури не изгледа реално

Запознајте го Норман, мешавина од померанец и хаски кој е толку сладок што дури не изгледа реално

Запознајте го Норман, мешавина од померанец и хаски кој е толку сладок што дури не изгледа реално

Запознајте го Норман, мешавина од померанец и хаски кој е толку сладок што дури не изгледа реално

Преминете на наредната страница за да видите уште фотографии од ова слатко кученце…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар