Заљубениот хрчак Вил

Заљубениот хрчак Вил

Вил е упорен хрчак кој се обидува да разработи своја машинерија со цел да го покрене „љубовното тркало“.

Заљубениот хрчак Вил

Краткиот 3Д анимиран филм „Вил и тркалото“ (Will & the Wheel) е во продукција на Playstos Entertainment и ќе ви понуди 5-минутно опуштање со комични сцени во кои главниот лик неуморно се обидува да изгради некаква мистериозна машина.

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар