Забавни фотографии од мажи што се обидуваат да ја направат совршената фотка од своите сакани

Ако се наоѓате во групата од 81% млади возрасни меѓу 18 и 24 години, тогаш знаете дека секојдневната употреба на Инстаграм си носи многу одговорности. Постојаната низа совршени фотографии од жени што седат во поле со цвеќиња едноставно ве тера и вие да посакате да направите и да објавите нешто такво. И секако, за тоа да можете да го постигнете, се обраќате кај својот личен фотограф – партнерот! Токму тие моменти се издвоени и во овие забавни фотографии, каде што мажите се обидуваат да направат сè што е во нивна моќ за совршената фотографија на својата сакана.

Продолжува на следната страница

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар