Урнебесни и чудни фотографии од руски венчавки

Изгледа дека во Русија имаат различна традиција за свадбените фотографии. Додека поголемиот дел од светот се обидува да ја долови романсата и љубовта помеѓу парот, руските парови му дозволуваат на хуморот да заблеска. Некои од нив успеале да направат навистина смешни фотографии кои никогаш нема да бидат заборавени. Па, погледнете некои од најдобрите свадбени фотографии од Русија.

1. Сигурно сака лубеница

Урнебесни и чудни фотографии од руски венчавки

2. Семеен портрет

Урнебесни и чудни фотографии од руски венчавки

3. Галеби на мирот

Урнебесни и чудни фотографии од руски венчавки

4. Како да го чувате мажот

Урнебесни и чудни фотографии од руски венчавки

5. Изгледа како најдобриот ден од нејзиниот живот

Урнебесни и чудни фотографии од руски венчавки

6. Венчавка од соништата

Урнебесни и чудни фотографии од руски венчавки

7. Љубов на дното на шишето

Урнебесни и чудни фотографии од руски венчавки

Продолжува на следната страница

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар