Урнебесни фотографии со кучиња во костими

Фотографката Мишел Рас имала одлична идеја што брзо ќе се расчуе низ целиот свет. Таа фотографирала различни видови кучиња во урнебесни „костими“ кои имаат моќ да ви го подобрат расположението дури и во најлошите денови. Погледнете ги овие колоритни и забавни фотографии што ќе ве натераат да се насмеете, дури и ако не ви е до смеење!

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар