Украинскиот бестрашен егзибиционист

Украинскиот бестрашен егзибиционист

Украинецот познат под псевдонимот „Mustang Wanted“ е очигледно бестрашен човек. Судејќи според неговото несекојдневно адреналинско хоби, овој човек очигледно обожава да си го става животот на ризик.Украинскиот бестрашен егзибиционистЗа ретките луѓе како него не постојат ограничувања, бидејќи тие секогаш бараат начин да одат чекор погоре и да нè заплашуваат нас останатите, со самото тоа што ги гледаме нивните егзибиции. Ова е навистина екстремен спорт, кој не е за секого и кој дефинитивно не треба да го пробувате без помош од професионалци и соодветна заштитна опрема. Подолу можете да погледнете и едно видео со неговите егзибиции. Украинскиот бестрашен егзибиционистУкраинскиот бестрашен егзибиционистУкраинскиот бестрашен егзибиционистУкраинскиот бестрашен егзибиционистУкраинскиот бестрашен егзибиционистБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар