Тајни скривници каде што нема да ви текне да ја побарате вашата мачка

Животот со непредвидливите суштества наречени мачки, може да биде многу интересен. Никогаш не можете да знаете од каде ќе се појават, дали се во вашата торба, во плакарот, на вратата… и уште многу други места за кои не би ни помислиле. Погледнете ги овие невообичаени места каде што може да се појават овие мали, слатки суштества.

1. Сигурен ли си дека ти треба облеката?

Тајни скривници каде што нема да ви текне да ја побарате вашата мачка

2. Го проверува маслото

Тајни скривници каде што нема да ви текне да ја побарате вашата мачка

3. Го чува пивото

Тајни скривници каде што нема да ви текне да ја побарате вашата мачка

4. Во вашите писма

Тајни скривници каде што нема да ви текне да ја побарате вашата мачка

5. Некаде помеѓу старите сметки…

Тајни скривници каде што нема да ви текне да ја побарате вашата мачка

6. Овде е гитарата!

Тајни скривници каде што нема да ви текне да ја побарате вашата мачка

Погледнете уште интересни тајни места за вашата мачка, на наредната страница

САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Економист во изградба, а страстен обожавател на пишаниот збор уште откако знае за себе. Смета дека животот без домашно милениче не изгледа комплетен, а кафето со многу шеќер го смета за едно најубавите утрински задоволства.

Поврзани содржини

Остави коментар