15 симпатично стилизирани кученца кои ќе ве натераат да посакате да чувате барем едно - Part 2

Симпатично стилизирани кученца кои ќе ве натераат да посакате да чувате барем едно

Погледнете ја и оваа фотографија, на којашто нема фризури, но ја споделивме бидејќи ни ние не би можеле да ја постигнеме оваа трансформација од 35 кг на 10 кг

Симпатично стилизирани кученца кои ќе ве натераат да посакате да чувате барем едно

И дефинитивно сакавме да ги споделиме со вас и овие мечтателни веѓи

Симпатично стилизирани кученца кои ќе ве натераат да посакате да чувате барем едно

Бонус: Стилизирање и бојадисување. Дали вие би му го направиле ова на вашето милениче или пак мислите дека е луда идеја?

Симпатично стилизирани кученца кои ќе ве натераат да посакате да чувате барем едно Симпатично стилизирани кученца кои ќе ве натераат да посакате да чувате барем едно Симпатично стилизирани кученца кои ќе ве натераат да посакате да чувате барем едно Симпатично стилизирани кученца кои ќе ве натераат да посакате да чувате барем едно Симпатично стилизирани кученца кои ќе ве натераат да посакате да чувате барем едно Симпатично стилизирани кученца кои ќе ве натераат да посакате да чувате барем едно

Може да ве интересираат и овие урнебесни фотографии со кучиња во костими.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

Остави коментар