Што повеќе би истрпеле? 20 незгодни прашања во кои мора да изберете една од 2 ужасни опции

Дали можете да го изберете помалото од две зла? Ова е предизвик во кој мора да се обидете. Па, почнуваме…

Дали попрво би избрале…

1.1. Отровен бршлен на вашите стапала?
1.2. Изгореници од сонце на гениталиите?

1-shto-povekje-bi-istrpele-20-nezgodni-prashanja-vo-koi-mora-da-izberete-edna-od-2-uzhasni-opcii-kafepauza.mk

2.1. Да облечете утоп мокри чорапи?
2.2. Да облечете утоп мокра долна облека?

2-shto-povekje-bi-istrpele-20-nezgodni-prashanja-vo-koi-mora-da-izberete-edna-od-2-uzhasni-opcii-kafepauza.mk

3.1. Да носите претесна ролка?
3.2. Да носите преголеми чевли?

3-shto-povekje-bi-istrpele-20-nezgodni-prashanja-vo-koi-mora-da-izberete-edna-od-2-uzhasni-opcii-kafepauza.mk

4.1. Постојано да имате лош здив?
4.2. Никогаш да не можете да се воздржите од прдење?

4-shto-povekje-bi-istrpele-20-nezgodni-prashanja-vo-koi-mora-da-izberete-edna-od-2-uzhasni-opcii-kafepauza.mk

5.1. Да имате глава со многу коса полна со вошки?
5.2. Да бидете сосема ќелави со псоријаза?

5-shto-povekje-bi-istrpele-20-nezgodni-prashanja-vo-koi-mora-da-izberete-edna-od-2-uzhasni-opcii-kafepauza.mk

6.1. Да ве фати мајка ви додека мастурбирате?
6.2. Да ја фатите мајка ви додека мастурбира?

6-shto-povekje-bi-istrpele-20-nezgodni-prashanja-vo-koi-mora-da-izberete-edna-od-2-uzhasni-opcii-kafepauza.mk

7.1. Да имате уши кои имаат облик на вагина?
7.2. Да имате прсти во форма на пениси?

7-shto-povekje-bi-istrpele-20-nezgodni-prashanja-vo-koi-mora-da-izberete-edna-od-2-uzhasni-opcii-kafepauza.mk

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар