Што гледате на оваа фотографија?

Што гледате на оваа фотографија?

Ако вашиот одговор беше газирани пијалаци, тогаш погледнете повторно. Станува збор за детално изработени торти, од страна на Андрес Фатсо којa е познатa по своите интересни, но реалистични изработки. Најинтересно од сè е што овие газирани пијалаци имаат вкус на Нутела. Би сакале да пробате?


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар