Секси, мини тетоважи со одличен ефект

Секси, мини тетоважи со одличен ефект

Тетоважите се еден од најпопуларните начини за украсување на телото, но како и за скоро секој друг вид уметност, и тука важи правилото: „За вкусови не се расправа!“ Било да се обични симболи, цртежи со значење или пак некакви зборови, тетоважите се толку индивидуални што најважно е вие да се чувствувате убаво во сопствената кожа откако ќе ја направите.

Но, многумина ќе се согласат и дека реакциите од околината им се важни, па можеби некоја од овие тетоважи подолу би била одличен избор. Минијатурни, симпатични и суптилни, овие тетоважички би ги одобрила и вашата баба.

Секси, мини тетоважи со одличен ефект Секси, мини тетоважи со одличен ефект Секси, мини тетоважи со одличен ефект Секси, мини тетоважи со одличен ефект Секси, мини тетоважи со одличен ефект Секси, мини тетоважи со одличен ефект Секси, мини тетоважи со одличен ефект Секси, мини тетоважи со одличен ефект Секси, мини тетоважи со одличен ефект Секси, мини тетоважи со одличен ефект


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Од кога паметам вљубена сум во играта на зборовите и за мене нема поинтимен момент од оној кога сум сама со мислите пред празен лист хартија. Го ценам друштвото на убава книга, квалитетна музика и шолја турско кафе. Сакам стари предмети и ретро фотографии, особено оние кои со себе носат приказна. Дипломиран економист кој студиите ги преживеа благодарение на зависноста од чоколадо.

Поврзани содржини

Остави коментар