Рок-верзија на најавната шпица на „Симпсонови“

Рок-верзија на најавната шпица на „Симпсонови“

Фантастичното интро на „Симпсонови“ доби рок-верзија. Заслугите одат на сметка на Џулиен Брасарт. Уживајте! 😉(1) Рок-верзија на најавната шпица на „Симпсонови“Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар