Ријана ù танцува во скут на нејзина обожавателка

Ријана ù танцува во скут на нејзина обожавателка

Заводливата Ријана на својот концерт во Балтимор кој се одржа на 4 јуни, облечена во провокативна креација, успеа силно да ја распали атмосферата во салата, кога повика млада девојка од публиката и ја „почести“ со танц во скут. Ријана и танцува во скут на нејзина обожавателкаСреќната обожавателка го доби овој „третман“ од 23-годишната црвенокоса во текот на песната „Skin“, која се наоѓа на нејзиниот петти студиски албум „Loud“, кој излезе во ноември минатата година.Ријана и танцува во скут на нејзина обожавателка

Погледнете за што станува збор.

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. Anomis Reply

    ne za rihanna nego tipkata imala sansa da e tolku blizu do nuno bettencourt =]] aghhh go obozavammmm

Остави коментар