Решава три рубикови коцки истовремено додека жонглира со нив

Следното видео дефинитивно ќе ве остави со подзинати усти. Погледнете како овој неверојатен талент решава три рубикови коцки истовремено, додека жонглира со нив. Замислете, има концентрација дури и да одговори на прашањата од љубопитните минувачи…Решава три рубикови коцки истовремено додека жонглира со нивБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар