Пронајдете ги сите животни на сликата

Концентрирајте се и обидете се да ги пронајдете сите животни на оваа слика.

2.pronajdete-gi-site-zhivotni-na-slikata-kafepauza.mk

На неа се наоѓаат одреден број животни. Ако се сметате за доволно концентрирани, тогаш ве предизвикуваме да се обидете да ги пронајдете сите.

Внимателно погледајте го секој детаљ и во рок од 10 секунди пронајдете ги животните на сликата.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Верува во луѓето и сака да ги разбира. Музиката – страст, кафето – љубов. Позитивна личност и ја гледа добрата страна и во најлошите работи. Невозможното е возможно кога ќе се открие вистинскиот пат.

Поврзани содржини

  1. Katerina Reply

    Najdov 6

  2. tamara Reply

    najdov 7

  3. Ana Reply

    Jas najdov 11 😀

Остави коментар