Процесот на поткастрување и бричење прикажан обратно

Ова фантастично видео е направено од страна на Питер Сајмон, а главната ѕвезда во него е Том Офер Весторт. За создавање на ова видео биле направени 300 фотографии, а во него на Том со магично пенкало ќе му биде нацртана коса и брада. Процесот на поткастрување и бричење прикажан обратноБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар