Проблеми со кои се соочуваат „надарените“ жени

Многумина им завидуваат на бујната предница, дел си велат „не сакам да сум во нивна кожа“, а спротивниот пол обично интензивно ужива во глетката.

Проблеми со кои се соочуваат „надарените“ жени

Големите гради си носат свои предности и недостатоци, а ова се дел од нив. 🙂

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар