Пресмешни животински фотографии со колегите на работа

Desk Safari“ е многу смешен проект кој го водат дуото Мајк и Бен. Го започнал Мајк Вајтсајд, прикажувајќи фотографии од животни на својот лаптоп и таблет, надополнувајќи ги со главите на колегите со кои дели канцеларија. Сите фотографии се одлично направени и се многу смешни.Пресмешни животински фотографии со колегите на работаМоментално тие ги покануваат сите нивни следачи да им испраќаат слични фотографии на кои се гледа како се забавуваат со своите колеги на работа.Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа Пресмешни животински фотографии со колегите на работа


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар