Познати личности кои биле во врска во минатото

Познатите личности често знаат да изненадат со некој потег, а многупати тоа го прават за да им се зголемат публицитетот и славата. Неретко се случува и да се впуштаат во врски со други ѕвезди само за да бидат моќна двојка одреден период. Ова се неколку холивудски парови за кои не сте знаеле дека некогаш биле во врска.

Познати личности кои биле во врска во минатото

Аланис Морисет и Рајан Рејнолдс

Познати личности кои биле во врска во минатото

Рајан Гослинг и Сандра Булок

Познати личности кои биле во врска во минатото

Ештон Кучер и Џенуари Џоунс

Познати личности кои биле во врска во минатото

Вил Смит и Тајра Бенкс

Познати личности кои биле во врска во минатото

Бритни Спирс и Колин Фарел

Познати личности кои биле во врска во минатото

Џастин Тимберлејк и Ферги

Познати личности кои биле во врска во минатото

Овен Вилсон и Шерил Кроу

Познати личности кои биле во врска во минатото

Мeколи Калкин и Мила Кунис

Познати личности кои биле во врска во минатото

Мишел Родригез и Вин Дизел

Познати личности кои биле во врска во минатото

Ванеса Хаџенс и Зак Ефрон

Познати личности кои биле во врска во минатото

Кејт Босфорт и Орландо Блум

Познати личности кои биле во врска во минатото

Скарлет Јохансон и Џеред Лето

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар