Поврзаноста што оваа девојка ја има со нејзините кучиња е вистинската дефиниција за сродни души - Part 2

Поврзаноста што оваа девојка ја има со нејзините кучиња е вистинската дефиниција за сродни души


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар