Погледнете како парови одговараат на едно непријатно прашање

„Дали сум најдобриот/ата со кој/а си бил/а?“ Што ако ве повикаа да бидете дел од проект за чии потреби ќе требаше да одговорите на едно интимно и непријатно прашање поставено од страна на вашиот партнер? Овие парови се снимени додека еден од партнерите го прашува другиот партнер дали со него го имал најдобриот секс во неговиот живот. Некои одговараат позитивно, други пробуваат да се извлечат од ситуацијата и да го ублажат својот одговор, а трети пак велат дека нема со кого да споредат бидејќи само со една личност биле сексуално интимни, па нивниот партнер е апсолутен шампион. „Со тебе ми е подобро отколку кога мастурбирам, па да.“ Како вие би одговориле на вакво прашање?

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар