Погледнете ги овие слатки животни кои не сакаат да ги остават нивните сопственици ниту за момент

Многумина од нас не можат да си го замислат животот без миленици. Понекогаш слатките животинчиња толку многу се приврзуваат за нивните сопственици што не можат да живеат ниту еден ден без нив. Погледнете ги овие неодоливи миленици кои не можеле да издржат без нивните сопственици и затоа решиле да ги следат насекаде…

Оваа мачка обожава документарци, па затоа секогаш проверува дали и нејзиниот сопственик ги гледа заедно со неа

Погледнете ги овие слатки животни кои не сакаат да ги остават нивните сопственици ниту за момент

Кога дечкото си ја бакнал девојка му, нејзиното куче му пратило ваков поглед

Погледнете ги овие слатки животни кои не сакаат да ги остават нивните сопственици ниту за момент

Мачорот мислел дека неговиот сопственик се удавил

Погледнете ги овие слатки животни кои не сакаат да ги остават нивните сопственици ниту за момент

Ова куче станало во 4 часот сабајле и му правело друштво на сопственикот додека тој чистел

Погледнете ги овие слатки животни кои не сакаат да ги остават нивните сопственици ниту за момент

Замислете секогаш кога ќе отидете во тоалет да го гледате ова:

Погледнете ги овие слатки животни кои не сакаат да ги остават нивните сопственици ниту за момент

Продолжете на втората страница за да ги видите останатите фотографии…


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Писателот во нејзината глава вели: Дај ми англиска книжевност. Дај ми урбан апсурд и егзистенцијализам. Дај ми мистерии за човечката психа. Дај ми театар и џез како терапија.

Поврзани содржини

Остави коментар