Плоска скриена во вратоврска – зашто пиењето на работа не е баш лесно изводливо ;)

Вратоврска со која стресот на работа веднаш го потопувате во голтка од вашиот омилен жесток пијалак. 🙂 Не морате повеќе да имате скришно место во вашето биро, резервирано за вакви моменти. Решението е во оваа стилска микрофибер вратоврска со дискретно вметната плоска…(1) Плоска скриена во вратоврска – зашто пиењето на работа не е баш лесно изводливо ;)(2) Плоска скриена во вратоврска – зашто пиењето на работа не е баш лесно изводливо ;)Оваа кул вратоврска е долга 43 сантиметри. Стилот и суптилното уживање во неа, ќе ве чинат 24 американски долари. Секако, плоската слободно може да ја користите и за екстра доза кафенце во текот на работниот ден, но само ако го пиете ладно… 😉(3) Плоска скриена во вратоврска – зашто пиењето на работа не е баш лесно изводливо ;)(4) Плоска скриена во вратоврска – зашто пиењето на работа не е баш лесно изводливо ;)(5) Плоска скриена во вратоврска – зашто пиењето на работа не е баш лесно изводливо ;)(6) Плоска скриена во вратоврска – зашто пиењето на работа не е баш лесно изводливо ;)


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

Остави коментар