„Paradisus“ хотели - гламур кој ќе ве помести од столчето

„Paradisus“ хотели – гламур кој ќе ве помести од столчето

Во луксузните одморалишта „Paradisus“, посетителите можат да доживеат едно комплетно ново искуство на неизмерен луксуз и безгрижно уживање покрај прекрасните крајбрежја на Доминиканска Република, Мексико и Костарика. Во овие луксузни хотели секој детаљ е перфектно смислен и направен за уживање на посетителите.Paradisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоГостите можат да уживаат во секакви услуги. Собите се опремени со LCD телевизор, џакузи, сеф, приватен балкон, комплетно полн мини-бар, кафемат и фантастична спална со вграден аквариум во ѕидот.Paradisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоЗа ноќна забава се организираат свирки во живо, казината работат постојано, а во дискотеките се прават луди забави. Оние пак кои не се по забавата можат да уживаат во салоните за убавина, каде што можат да добијат секакви услуги. Уредување на коса, нокти и кожа, ароматерапевтски бањи, масажи, спа, сауна, биомасажи и многу други третмани.

За храната во комплексот се грижат голем број готвачи, а пијалаците се секогаш од најдобриот бренд. Тука можете да пробате од азиската, бразилската, италијанската, американската, француската кујна и да уживате во фантастични вина со висок квалитет. Paradisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоСѐ на сѐ, „Paradisus Resorts“ нуди едно незаменливо All Incluisve искуство, кое ќе ве помести од столчето, макар и само гледајќи ги сликиве.Paradisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчетоParadisus хотели - гламур кој ќе ве помести од столчето


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Љубопитна новинарка и маркетерка со истражувачки дух, која е во вечна потрага по доза креативност. Животно мото ѝ е дека без утринско кафе, испеана песна и барем малку возбуда, не треба да ѝ помине ниту еден ден. Неостварен сон - да го прошета светот.

Поврзани содржини

  1. pera Reply

    its a WOW!

Остави коментар