Пакетче за закрепнување по љубовно раскинување

Пакетче за закрепнување по љубовно раскинување

Креатор на ова интересно пакетче е Мелани Чернок, која живее и работи во Њујорк. Оригинално, комплетот се вика „Love Hurts Packaging“ и ги содржи сите неопходни работи за преболување на раскинувањето на љубовната врска. Комплетот е визуелно многу интересно направен, а се состои од марамчиња, чоколадо, мало шишенце вотка, апчиња за болка, свеќа, кибрит и други интересни работи.Комплет за преболување на љубовно раскинување Комплет за преболување на љубовно раскинување Комплет за преболување на љубовно раскинување Комплет за преболување на љубовно раскинување Комплет за преболување на љубовно раскинување Комплет за преболување на љубовно раскинување Комплет за преболување на љубовно раскинување Комплет за преболување на љубовно раскинување Комплет за преболување на љубовно раскинување Комплет за преболување на љубовно раскинување


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Ивана Reply

    Доста интересна идеја 🙂 Навистина ми се допаѓа 🙂

Остави коментар