Овие бебиња се мнооогу постари од вас

Да не се разбереме погрешно, и понатаму мислиме дека се многу слатки, само што гримасите, фризурите и моментите во кои се фатени на овие фотографии многу придонесуваат за нивниот сериозен, возрасен изглед. Од некои од нив, дури и страв да ве фати. 🙂

0-Ovie bebinja se mnooogu postari od vas-kafepauza.mk

 


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар