„Откачени“ тетоважи на заби

Дали сте за тетоважа? А, на заби? Овој неодамнешен јапонски тренд, полека станува новиот моден додаток кај тинејџерките. Тие особено внимаваат дизајнот да одговара на нивниот маникир. Тетоважите се привремени, лесно се отстрануваат и не ја оштетуват глеѓта. Стоматолозите гарантираат дека се безбедни. Погледнете неколку идеи и размислете дали и вие на ваков начин би ја украсиле вашата насмевка.„Откачени“ тетоважи на заби„Откачени“ тетоважи на заби„Откачени“ тетоважи на забиПокрај кај тинејџерките, овој тренд очигледно е добро прифатен и кај возрасните… Среќа што засега тетоважите се само привремени. 🙂„Откачени“ тетоважи на заби„Откачени“ тетоважи на заби„Откачени“ тетоважи на заби„Откачени“ тетоважи на заби„Откачени“ тетоважи на заби„Откачени“ тетоважи на заби„Откачени“ тетоважи на заби


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

 1. Смајли Reply

  Некој сакаат бели заби, некои истетовирани.
  Глупости.

 2. . Reply

  Nikogash !! neshto pogrdo nemam videno

 3. mihaela Reply

  dali bi sakala da mi izgledaat zabite kako rasipani?? ne, blagodaram..

Остави коментар