Одберете кристал и проверете што кажува за вас

Одберете кристал и проверете што кажува за вас

Погледнете ги кристалите. Одберете го оној кој најмногу ве привлекува во моментот, не оној кој ја носи вашата омилена боја. Во продолжение прочитајте го објаснувањето од вашиот избор.

1-odberete-kristal-i-proverete-shto-kazhuva-za-vas-kafepauza.mk

2-odberete-kristal-i-proverete-shto-kazhuva-za-vas-kafepauza.mk

3-odberete-kristal-i-proverete-shto-kazhuva-za-vas-kafepauza.mk

4-odberete-kristal-i-proverete-shto-kazhuva-za-vas-kafepauza.mk

5-odberete-kristal-i-proverete-shto-kazhuva-za-vas-kafepauza.mk

6-odberete-kristal-i-proverete-shto-kazhuva-za-vas-kafepauza.mk


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент на катедрата за Општа и компаративна книжевност. Голем гурман, обожувач на уметноста и кафехоличар. Секогаш се интересира за нови погледи на светот и затоа има немирен дух. Задолжително наоѓа слободно време кое го поминува со нејзиното домашно милениче и да се напие макар една шолја кафе со пријателките.

Поврзани содржини

Остави коментар