Нови родители ги облекуваат своите бебиња во неодоливи костими

Бидејќи не можеле да одберат само еден сет костими за своите 6-месечни бебиња, Пенелопи, Итан и Алехандра, новите родители решиле да направат креативна компилација од сите идеи што ги имале. Колекцијата вклучува модели од поп културата и кандидатите за претседател во Америка, сè до разнобојни цвеќиња, различни пијалаци и животни. Па, можете ли да ги погодите сите изгледи на оваа тројка?

(1) Нови родители ги облекуваат своите бебиња во неодоливи костими

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар