Новата девојка на Леонардо Дикаприо

Од неодамна Леонардо Дикаприо е во врска со сексапилната Романка Мадалина Диана Генеа. Романскиот модел е уште една во редот сексапилни девојки кои се запишале на списокот на познатиот холивудски актер. На неговата листа досега се имаат најдено неодамнешната негова девојка Блејк Лајвли, потоа Бар Рафаели, Камерон Дијаз, Париз Хилтон, Ева Херцигова, Наоми Кембел, Жизел Бундхен, Кармен Електра и многу други. Едноставно човек да му позавиди. Ова се дел од најдобрите фотографии на неговата најнова миленичка.Новата девојка на Леонардо ДикаприоНовата девојка на Леонардо ДикаприоНовата девојка на Леонардо ДикаприоНовата девојка на Леонардо ДикаприоНовата девојка на Леонардо ДикаприоНовата девојка на Леонардо ДикаприоНовата девојка на Леонардо ДикаприоНовата девојка на Леонардо ДикаприоНовата девојка на Леонардо ДикаприоНовата девојка на Леонардо ДикаприоНовата девојка на Леонардо Дикаприо

———————————————————————————————————————————————————————

Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Биљана Reply

    сигурно имаат за што да си разговараат 🙂

  2. anna Reply

    jaka e super parce!

  3. Gorniot Reply

    nema cicki vo postov…

Остави коментар