Нов тренд на фотографирање: бикини мост

Нов тренд на фотографирање: бикини мост

Минатото лето во тренд беше фотографирањето на целото тело во легната состојба, од градите до стапалата, ова лето само нозете (виршли), а очигледно следното ќе биде бикини мостот. Веќе на големо се прикачуваат вакви фотографии на социјалните мрежи, а трендот само ќе станува сè поголем.

Нов тренд на фотографирање: бикини мост Нов тренд на фотографирање: бикини мост Нов тренд на фотографирање: бикини мост


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

  1. Деа Reply

    Имам предиспозиции за вакво нешто. На кревет ќе си легнам, и си го гледам ”бикини мостот”. Јеее 😛

    • Анонимен Reply

      Де и ние да видиме?

Остави коментар