Неверојатни 10-часовни видеа од BBC Earth што ќе ве релаксираат

Неверојатни 10-часовни видеа од BBC Earth што ќе ве релаксираат

Изминатиов месец, креаторите на „Планетата Земја“ (Planet Earth) и „Сина планета“ (Blue Planet) почнале да ставаат неверојатни видеа на Јутјуб. Видеата траат по 10 часа и на нив се прикажани прекрасни снимки од океанот.

Неверојатни 10-часовни видеа од BBC Earth што ќе ве релаксираат

Ако сте под стрес, или само сакате малку да се опуштите, препуштете им се на овие неверојатни ремек-дела.

Погледнете ги и овие едноставни совети за релаксација и уживање.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар