Некогаш и сега: Вака изгледале познатите дами на нивниот прв црвен тепих

Некогаш и сега: Вака изгледале познатите дами на нивниот прв црвен тепих

Сезоната на важни случувања и настани за забавните индустрии веќе започна, па ова е одлична прилика да се потсетиме на тоа како познатите дами од филмската и музичката индустрија изгледале кога се појавиле на нивниот прв црвен тепих. Некои пораснаа, други само го надополнија својот изглед, а трети целосно се променија. Погледнете за кого сѐ станува збор.

Некогаш и сега: Вака изгледале познатите дами на нивниот прв црвен тепих


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Новинар. Самопрогласен актер. Џедај. Животна форма еволуирана да живее од филмови, видеоигри, музика, хумор и технологија. Хоби и рекреација: Појадок, ручек, вечера.

Поврзани содржини

Остави коментар