Ким Кардашијан: Секогаш провокативна, без разлика во кој момент од нејзиниот живот ја гледате
За авторот
Новинар. Самопрогласен актер. Џедај. Животна форма еволуирана да живее од филмови, видеоигри, музика, хумор и технологија. Хоби и рекреација: Појадок, ручек, вечера.

Остави коментар