Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

15. „Валканата облека на сопругот врз празна корпа“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

16. „Премногу е добар што ми ја оставил оваа салама. Ќе си направам сендвич“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

17. „Не можеш да уништиш сварено јајце. Сигурен си?“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

18. „Сопругот мисли дека е смешен“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

19. „Еве го орманот за храна на моето момче“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

20. „Сопругот го маскирал син ни во стар човек за на училиште“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

Погледнете и како изгледаат мажите кога одат на шопинг со нивните партнерки.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар