Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

Понекогаш е вистински предизвик за мажите и жените да живеат заедно. Многу често мажите не разбираат дека облеката треба да биде средена, валканата облека да се стави за перење и дека треба да се менува тоалетната хартија. Понекогаш овие ситуации стануваат толку нелогични, што не ви останува ништо друго освен да направите фотографија. Па, погледнете како овие мажи си ги завршиле нивните обврски. Ќе се запрашате како всушност би живееле без жени.

1. Што се случува кога мажот е навистина гладен

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

2. „Сопругот го врати ова во фрижидерот“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

3. „Момчето стави пластична даска за сечење во рерната и ја вклучи за да загреел нешто“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

4. „Еве колку крем сирење ми оставил сопругот во фрижидерот“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

5. „Начинот на којшто сопругот ја закачува блузата на син ни“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

6. Кога мажот постигнува неверојатна рамнотежа

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

7. Како мажите отвораат путер

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар