Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

8. „Момчето вака го става путерот во фрижидерот – отворен и го допира фрижидерот што не ми е исчистен со месеци“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

9. Кога сопругот ќе стави средство за садови во машината за садови

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

10. „Кога сопругот отвора сок“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

11. Кога сопругот претура нешто, се случува ова

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

12. „Тато го прави ова со секое ѓубре што го фрла“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

13. „Го замолив сопругот да ми го измеша пијалакот и тој го направи ова“

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

14. Како мажите користат хартија за бришење

Навики на мажите што можат да ја полудат секоја жена

Продолжува на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       


За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар