Најздравиот помфрит од Мекдоналдс

Најздравиот помфрит од Мекдоналдс

За подготовка на овој рецепт ви се потребни едно јаболко, остар нож, чепкалки за заби и мирна рака. За неколку минути можете да направите здрава закуска која вашите деца ќе ја обожаваат.Најздравиот помфрит од МекдоналдсБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар