Најзабавната и најоткачена лизгалка на базен

Оваа стрмна лизгалка се наоѓа на базенот во кампот „Ohio Dreams Action Sports“ во Охајо, САД и претставува најоткаченото место за забава и луди скокови во базен. Може не е најекстремна, но со сигурност е многу забавна што може да се види од ова интересно видео. Најзабавната и најоткачена лизгалка на базенКомпилацијата со нивните најинтересни скокови е поддржана со одлична музика, а во видеото може да се забележи дека младите луѓе одлично се забавуваат покрај убавиот базен.Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар