Најоткачените фризури кои некогаш сме ги виделе

Најоткачените фризури кои некогаш сме ги виделе

Кога ќе размислите, има многу работи што можете да ги направите со вашата глава, но ниту косата не е исклучок. Веројатно за многумина би изгледале чудно со домат или ананас на главата, но овие луѓе, од која и да е причина, се охрабриле да изгледаат вака. Па што велите, би имале храброст да прошетате со волк или со тениско топче на главата?

Ананас


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар