Најкул чергичка за пред врата

Најкул чергичка за пред врата

Доколку не сакате да имате клише чергичка за пред врата „Welcome“, тогаш дефинитивно оваа е вистински избор за вас. Ако сакате да си ја набавите, ќе ве чини 38 американски долари. Најкул чергичка за пред вратаНајкул чергичка за пред врата


Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар