Најчудните парчиња облека што можете да ги купите

Модата понекогаш е толку чудна што тоа не треба ни да нè изненадува. Но, оваа листа е навистина неверојатна. Погледнете некои од најчудните парчиња облека кои навистина се продаваат. Се прашуваме кој ги купува…

1. Влакнест костим за капење

(1)najchudnite-parchinja-obleka-koi-mozhete-da-gi-kupite-kafepauza.mk

2. Јакна со прегратка

(2)najchudnite-parchinja-obleka-koi-mozhete-da-gi-kupite-kafepauza.mk

3. Рачна чанта?

(3)najchudnite-parchinja-obleka-koi-mozhete-da-gi-kupite-kafepauza.mk

4. Костими од чипка… за мажи

(4)najchudnite-parchinja-obleka-koi-mozhete-da-gi-kupite-kafepauza.mk

5. Чудно здолниште

(5)najchudnite-parchinja-obleka-koi-mozhete-da-gi-kupite-kafepauza.mk

6. Каубојски чизми… или сандали

(6)najchudnite-parchinja-obleka-koi-mozhete-da-gi-kupite-kafepauza.mk

7. Проѕирни пластични панталони

(7)najchudnite-parchinja-obleka-koi-mozhete-da-gi-kupite-kafepauza.mk

Продолжува на следната страница…

За авторот
Студент кој секојдневно се губи низ страниците на некоја книга. Пишувањето и јогата го прават нејзиниот ден целосен.

Поврзани содржини

Остави коментар