Музичка пародија на популaрната ТВ серија „Живи мртовци“

Музичка пародија на популaрната ТВ серија „Живи мртовци“

Во пародијата на Виџeј Назарет страшните зомбија знаат и да пеат и танцуваат. Откако ќе ја погледнете, ризикувате да ви се допаднат „живите мртовци“ и да го уништите страшниот ефект кој го носи 3-тата сезона на популарната ТВ серија. 🙂Музичка пародија на популaрната ТВ серија „Живи мртовци“Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Минималист ;)

Поврзани содржини

  1. Ana Reply

    Moram da priznaam dosta energicno za zombi 😀

  2. Иви Reply

    Денсов ќе го научам и ќе го изведам на нечија свадба. 😀

Остави коментар