Меган Фокс во долна облека од Армани

Меган Фокс во долна облека од Армани

Како што веќе знаеме, Меган Фокс потпиша договор со Армани и стана нивно заштитно лице. Многумина ја сметаат оваа соработка за перфектна и со душа ги чекаат најновите фотографии и реклами кои се плод на нивната заедничка работа.

Оваа фотосесија е направена за време на снимањето на рекламниот спот за долна облека на Армани, кој беше снимен во март оваа година. Фотографиите на кои се гледа прекрасното тело на глумицата, се подобри и од самата реклама.Меган Фокс во долна облека од АрманиМеган Фокс во долна облека од АрманиМеган Фокс во долна облека од АрманиМеган Фокс во долна облека од АрманиМеган Фокс во долна облека од Армани

———————————————————————————————————————————————————————
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран новинар со широк спектар на интереси. Љубител на ТВ серии, фудбал и Цедевита. Статистичар по природа и страстен фан на Јувентус и Роџер Федерер.

Поврзани содржини

Остави коментар