Магионичарот Дарси Оук ја маѓепса цела сала на Британското шоу за таленти

Магионичарот Дарси Оук ја маѓепса цела сала на Британското шоу за таленти

Можеби ќе речете дека ова е уште еден во низата надежни магионичари кој се обидува да ги покаже истите стари трикови пред голема публика. Но, дајте му шанса на ова шармантно момче. Тој им ги спушти вилиците на сите во салата, па вие подобро потпрете се на раката пред да пуштите „play“.
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Katherine Reply

    Aaa he’s hot 😀

Остави коментар