Мачки во храна: Урнебесен Инстаграм профил со над 70.000 следбеници!

Ксенија е артистка од Русија која обожава да ги спојува во Фотошоп нејзините две омилени нешта во целиот свет – мачките и храната! Таа отсекогаш сакала да креира нешто забавно и токму овој Инстаграм профил бил резултатот на нејзината идеја. Најинтересното нешто е што таа брзо собрала над 70.000 следбеници и таа бројка секојдневно расте. Погледнете зошто сите се воодушевени од овие фотографии!

Погледнете ги останатите мачки во храна на следната страница


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Дипломиран психолог кој обожава да пишува. Автор на научно-фантастичната книга „На работ од времето“. Животно мото ѝ е дека не смее да помине ниту еден ден без кафе и танцување.

Поврзани содржини

Остави коментар