Мачка тропа на врата за да ѝ отворат

Мачка тропа на врата за да ѝ отворат

Оваа мачка навистина сака да влезе внатре. Наместо да мјаука со цел да предизвика чувство на жал кај оние од другата страна на вратата, таа научила да тропа, и тоа со стил! Знае дека треба да почне културно, а ако не ја рецкаат, да го засили ударот и да го забрза тропањето.

Мачка тропа на врата за да ѝ отворат
Бидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Сара Reply

    Истово го прави и моеto куче, ова и не е нешто невидено. ::)

Остави коментар