Мачка шизи на дабстеп

Ова маче знае да игра на дабстеп. Иако му треба помош за движењата, сепак изгледа како сосема да е внесен во изведбата и како воопшто да не му пречи изборот на музиката. 🙂Мачка шизи на дабстепБидете секогаш во тек со новите содржини на Кафе пауза. Следете нè на Твитер или пак станете фанови на нашата страница на Фејсбук.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар