На велосипед во слободен стил

На велосипед во слободен стил

„FRAMED“ е заеднички проект на Енди Витмен – возач на велосипед по планини во слободен стил и Феликс Урбауер – искусен снимач и обработувач на видео материјал, докажан во акции на снежната покривка и скејтбордингот. Од нивната заедничка работа резултира ова маестрално дело.На велосипед во слободен стилНа велосипед во слободен стилНа велосипед во слободен стил


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

  1. Име Reply

    Bravo za nekoj sto se potrudil na ovaa tema da prevede nesto i voopsto sto go zainteresiralo

Остави коментар