Кафе-позадина за вашиот десктоп 12

Кафе-позадина за вашиот десктоп #12

Денешната десктоп-позадина е специјално наменета за припадниците на посилниот пол, иако не е забрането да ја употребат и жени, секако доколку им се допаѓа изборот. Оваа слика на вашиот монитор ќе ви предизвикува возбуда и истовремено ќе ви дава енергија. Комбинација е од двете работи во кои најмногу уживате, прекрасното голо женско тело и кафето.

Кликнете на сликата за да ја видите во оригиналната големина (1920×1200) и преземете ја за да ја поставите на вашиот десктоп.Кафе-позадина за вашиот десктоп #12Доколку вашиот шеф не би го одобрил ова на работното место или пак вашата девојка би ви замерила доколку види туѓи женски гради на вашиот монитор дома, тогаш можеби треба да и се навратите на галеријата од останатите позадини со кафе-мотиви.


САКАТЕ ДА ГИ ДОБИВАТЕ НАШИТЕ СОДРЖИНИ НА ИМЕЈЛ?

       

За авторот
Читај на раат!

Поврзани содржини

Остави коментар